Szukaj

Stacjonarne sklepy, w których znajdziesz nasze Miksy:

  • GDAŃSK 
    • Wędliniarnia Delikatesy Mięsne (Myśliwskie Wzgórze 2)
    • Eko Aleja (aleja Jana Pawła II 5/3)
  • GDYNIA
    • Przystanek Zdrowie (Świętojańska 48)
      • WARSZAWA
        • Smak Natury (Al. Komisji Edukacji Narodowej 19 lok.)
        • Smak Natury (Hala Koszyki) 
        • Chatka Zdrowia (Dzika 4/lok 8)
      • WROCŁAW
        • Bio Market (Romana Dmowskiego 7)
        • U Progu Natury (Warmińska 20 lok. 4)
        • Eko Tytka (Swojczycka 82)
        • Delikatesy Bemuke  (ul. Przyjaźni)
      • POZNAŃ
        • Bio Market (Murawa 2) 
      • JELENIA GÓRA 
        • Chabrowy Zakątek (plac Ratuszowy 38)
      • RUDA ŚLĄSKA KOCHLOWICE 
        • Sklep Ekologiczny Eko Jaś (Jacka 38)
      • PRUDNIK
        • Eko Sklep (Piastowska 39)
      • IZABELIN C
        • Sklep Ekologiczny BIO EKO (ul. 3 Maja 48)
      • CZĘSTOCHOWA 
        • Czysto Polskie (ul. Jana Kilińskiego 24)
      • OSTROŁĘKA 
        • Antidotum (ul. Sikorskiego 31) 

      SKLEPY TESCO:

      KRAKÓW

      MYSŁOWICE

      JELENIA GÓRA

      LUBIN

      TARNOWSKIE GÓRY

      ŚWIECIE

      GORZÓW WIELKOPOLSKI

      GŁOGÓW

      ŁUKÓW

      NAMYSŁÓW

      WROCŁAW

      SKIERNIEWICE

      POZNAŃ

      ŁĘCZNA

      WYSZKÓW

      BIŁGORAJ

      ŚWIEBODZIN

      KOSZALIN

      SWARZĘDZ

      BYTOM

      MILANÓWEK

      RADZYŃ PODLASKI

      PRUSZCZ GDAŃSKI

      EŁK

      KOSTRZYN NAD ODRĄ

      WŁOCŁAWEK

      ŚWIDNICA

      STARGARD SZCZECIŃSKI

      CHEŁM

      SZCZAWNO ZDRÓJ

      KALISZ

      WARSZAWA

      JAWOR

      ŁOWICZ

      OŁAWA

      CHRZANÓW

      GOSTYŃ

      RYBNIK

      ŻAGAŃ

      MIĘDZYRZECZ

      SZAMOTUŁY

      BOGATYNIA

      KOŚCIAN

      GUBIN

      SZCZECINEK

      KRASNYSTAW

      BOCHNIA

      BOLESŁAWIEC

      SOKÓŁKA

      BRZEG DOLNY

      DZIERŻONIÓW

      GARWOLIN

      PIŁA

      CZŁUCHÓW

      NAKŁO NAD NOTECIĄ

      USTROŃ

      LUBARTÓW

      PRZEMYŚL

      TARNÓW

      SULECHÓW

      3K) MALBORK

      GRAJEWO

      RACIBÓRZ

      GRÓJEC

      SŁAWO

      KOŚCIERZYNA

      WROCŁAW

      ŚWIĘTOCHŁOWICE

      PŁOŃSK

      KOŃSKIE

      GÓRA KALWARIA

      ZAMBRÓW

      KĘDZIERZYN KOŹLE

      NISKO

      TRZEBNICA

      KĘTRZYN

      CZECHOWICE DZIEDZICE


      SKLEPY ROSSMANN:

      Aleksandrów Kujawski Gabriela Narutowicza 6
      Aleksandrów Łódzki Wojska Polskiego 17
      Aleksandrów Łódzki Konstantynowska 5/7
      Barcin Pakoska 5
      Biała Podlaska Jana III Sobieskiego 16
      Białystok Świętojańska 15
      Białystok Komisji Edukacji Narodowej 52
      Białystok Ryska 1
      Białystok Słonimska 3
      Białystok Jurowiecka 1
      Białystok Radzymińska 14
      Biecz Binarowska 2
      Bielsko-Biała Sarni Stok 2
      Blachownia Bankowa 1
      Bolesławiec Asnyka 1
      Brusy Józefa Chełmowskiego 7
      Brwinów Grodziska 46
      Brzeg Władysława Łokietka 24 b
      Brześć Kujawski Kolejowa 8
      Bydgoszcz Łużycka 27
      Bydgoszcz Kostrzyńska 1
      Bydgoszcz Broniewskiego 4
      Bydgoszcz Jagiellońska 39/47
      Bydgoszcz Kossaka 23
      Bydgoszcz Kruszwicka 1
      Bydgoszcz Fordońska 268
      Bytów Przemysłowa 42
      Chełmno Polna 18
      Chojnice Jana Pawła II 2 d
      Chrzanów Trzebińska 40
      Cieszyn Głęboka 25
      Czechowice-Dziedzice Legionów 83
      Częstochowa Warszawska 2/14
      Częstochowa al. Wojska Polskiego 207
      Częstochowa Dekabrystów 41 a
      Dąbrowa Białostocka Tysiąclecia Państwa Polskiego 32
      Dąbrowa Górnicza Jana III Sobieskiego 6
      Dębica Rzeszowska 114
      Dębica ks. Nosala 2
      Dębica Głowackiego 19
      Drezdenko Kościuszki 19
      Działdowo Marii Skłodowskiej-Curie 35
      Elbląg Grunwaldzka 2
      Elbląg Kochanowskiego 15
      Elbląg Teatralna 5
      Gdańsk Grunwaldzka 82
      Gdańsk al. Grunwaldzka 141
      Gdańsk Kołobrzeska 41 c
      Gdańsk Spacerowa 48
      Gdańsk Kadmowa 1
      Gdańsk Złota Karczma 26
      Gdańsk Rajska 10
      Gdańsk Hynka 65
      Gdańsk al. Rzeczypospolitej 33
      Gdynia 10-go Lutego 11
      Gdynia Wielkokacka 2
      Gdynia Korzenna 17
      Gdynia Legionów 112
      Gdynia Świętojańska 43
      Gdynia Mikołaja Kopernika 46
      Gdynia Nowowiczlińska 35
      Gliwice Zwycięstwa 23
      Gliwice al. J. Nowaka Jeziorańskiego 1
      Gliwice Pszczyńska 315
      Gliwice Lipowa 1
      Gliwice Poezji 1
      Gliwice Toszecka 102
      Głogów Księcia Józefa Poniatowskiego 12
      Głogów Sikorskiego 17
      Gorzów Wielkopolski Mickiewicza 7
      Gorzów Wielkopolski Przemysłowa 2
      Gorzów Wielkopolski Myśliborska 50 a
      Gostynin Zamkowa 29 a
      Gostyń 1-go Maja 27
      Grodzisk Mazowiecki Henryka Sienkiewicza 46/50
      Grodzisk Mazowiecki Królewska 48
      Grudziądz Wybickiego 21/23
      Hrubieszów Kolejowa 8
      Inowrocław 800-lecia Inowrocławia 27
      Inowrocław św. Ducha 55
      Janki pl. Szwedzki 3
      Janki Mszczonowska 3
      Jasło Kazimierza Wielkiego 14
      Jastrzębie-Zdrój Piłsudskiego 29
      Jaworzno Grunwaldzka 59
      Jaworzno Jana Kantego Steczkowskiego 4
      Jelcz-Laskowice Bożka 11 a
      Jelenia Góra Różyckiego 6
      Jelenia Góra Cieplicka 83
      Jeziorany Kopernika 30
      Józefosław Geodetów 23
      Kalisz Śródmiejska 6
      Kalisz Polna 14
      Kalisz Górnośląska 82
      Kalisz Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42 a
      Katowice Pułaskiego 60
      Katowice Roździeńskiego 200
      Katowice Kościuszki 229
      Katowice Ułańska 8 a
      Katowice Piotrowicka 100
      Katowice Bażantów 6 c/1 e
      Katowice Chorzowska 107
      Kielce Świętokrzyska 20
      Kielce Kochanowskiego 8
      Kielce Warszawska 26
      Kiełczewo Poznańska 17
      Kołobrzeg pl. Ratuszowy 3
      Konstantynów Łódzki Zgierska 21
      Kostrzyn Wielkopolski Warszawska 15
      Koszalin Jana Pawła II 20
      Kowary Władysława Jagiellończyka 12
      Kraków Dunajewskiego 1
      Kraków Mikołajska 6
      Kraków Sławkowska 30
      Kraków Kamieńskiego 11
      Kraków al. Pokoju 67
      Kraków Bobrzyńskiego 33
      Kraków Stanisława Stojałowskiego 6
      Kraków Medweckiego 2
      Kraków Teligi 24
      Kraków al. Bora-Komorowskiego 41
      Kraków Pawia 5 – poziom +1
      Kraków Myślenicka 133
      Kraków Bonarka 8
      Kraków Zygmunta Glogera 28
      Kraków Czerwone Maki 33, 33 a
      Kraków Kapelanka 54
      Krapkowice Prudnicka 15
      Krosno Bieszczadzka 29
      Kwidzyn Kopernika 25 a
      Legionowo Warszawska 60 b
      Legnica Schumana 11
      Legnica al. Najświętszej Marii Panny 2
      Leszno Słowiańska 11
      Leszno k. Warszawy Partyzantów 2 a
      Lewin Brzeski Tadeusza Kościuszki 37 d
      Lidzbark Żeromskiego 2 c
      Limanowa Rynek 11
      Lubawa Kopernika 3
      Lubicz Górny Bankowa 5
      Lublin Orkana 6
      Lublin Lipowa 13
      Lublin Zana 35
      Lublin Mełgiewska 2 b
      Lublin Koncertowa 4
      Lublin al. Spółdzielczości Pracy 88
      Lublin Mełgiewska 16/18
      Lublin Nadstawna 2
      Lublin al. Spółdzielczości Pracy 36
      Luboń Dębiecka 1
      Lubsko Kazimierza Złotka 1
      Łomża al. Legionów 60
      Łowicz Broniewskiego 11
      Łódź Piotrkowska 95
      Łódź Piłsudskiego 15/23
      Łódź Jarosława Dąbrowskiego 91 a
      Łódź Karskiego 5
      Łódź Jana Pawła II 30
      Łódź Kolumny 6/36
      Łódź Bratysławska 5
      Łódź Brzezińska 27/29
      Łódź Maratońska 109 b
      Łódź Łagiewnicka 118 c
      Łódź al. Politechniki 5
      Łódź Widzewska 22
      Łódź Zaolziańska 10
      Łódź Kilińskiego 298
      Łódź Przybyszewskiego 176/178
      Łódź Pomorska 65
      Łódź Opolczyka 15
      Łódź Zgierska 19
      Łódź Rydzowa 12
      Łódź Kopcińskiego 31
      Łódź Poli Gojawiczyńskiej 28
      Łódź Tylna 5
      Łódź Krokusowa 3
      Łódź Obywatelska 139
      Łódź Pojezierska 93
      Łuków Przemysłowa 24
      Maków Mazowiecki Mickiewicza 11
      Marki Piłsudskiego 1
      Milanówek Nowowiejska 2 a
      Mińsk Mazowiecki Konstytucji 3-go Maja 7
      Modlnica Częstochowska 72 b
      Modlniczka k. Krakowa prof. Adama Różańskiego 32
      Mońki Dworcowa 9/11
      Mosina Dworcowa 12
      Mysłowice Katowicka 64
      Myszków pl. Dworcowy 1
      Nadarzyn Mszczonowska 19
      Namysłów Bohaterów Warszawy 17
      Nowe Babice Warszawska 195
      Nowiny Przemysłowa 6
      Nowy Dwór Mazowiecki Modlińska 1
      Nowy Targ al.Tysiąclecia 21
      Olesno Wielkie Przedmieście 20
      Oleśnica Oliwkowa 1
      Olsztyn Partyzantów 63
      Olsztyn Kolejowa 11
      Oława 3 Maja 51
      Oława 3 Maja 2
      Oława Kutrowskiego 50
      Opatów Kopernika 15 a
      Opole pl. Kopernika 16
      Opole pl. Teatralny 13
      Opole Wrocławska 152/154
      Orzysz Mickiewicza 2 a
      Ostrołęka gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila 28
      Ostrołęka Dzieci Polskich 2
      Ostrów Mazowiecka Mieczkowskiego 23
      Ostrów Wielkopolski Kaliska 120
      Oświęcim Powstańców Śląskich 1
      Oświęcim Nojego 2
      Ożarów Mazowiecki Poznańska 153
      Pasłęk Bohaterów Westerplatte 1
      Piekary Śląskie Karola Miarki 13 a
      Piotrków Trybunalski Wojska Polskiego 137/139
      Piotrków Trybunalski Sienkiewicza 11
      Piotrków Trybunalski Sikorskiego 13/17
      Płock Wyszogrodzka 127
      Płock Gałczyńskiego 11
      Płock Nowy Rynek 5
      Płońsk Młodzieżowa 28
      Płońsk Żołnierzy Wyklętych 12
      Police Piłsudskiego 52
      Poznań Szkolna 5
      Poznań Dąbrowskiego 30/32
      Poznań os. Kosmonautów 104
      Poznań Górecka 30
      Poznań Stanisława Matyi 2
      Poznań Pleszewska 1
      Poznań Maltańska 1
      Poznań Opieńskiego 1
      Poznań Skibowa 16
      Poznań Szwajcarska 14
      Poznań Krańcowa 62
      Poznań 27 Grudnia 13
      Poznań Serbska 7
      Prochowice Kochanowskiego 8
      Pruszcz Gdański Domeyki 3
      Pruszków Henryka Sienkiewicza 19
      Przasnysz Orlika 18
      Przemyśl 3-go Maja 19
      Przemyśl Brudzewskiego 1
      Przeworsk Krasickiego 3
      Przysucha Radomska 25
      Radom Żółkiewskiego 4
      Reda Pucka 5
      Rokietnica Szamotulska 29
      Ruciane-Nida Gałczyńskiego 16
      Ruda Śląska Górnośląska 16
      Ruda Śląska Kłodnicka 89
      Rumia Jana Sobieskiego 14 a
      Rybnik Żorska 2
      Rydułtowy Raciborska 144
      Rzeszów Piłsudskiego 44
      Rzeszów Podkarpacka 6
      Siedlce Józefa Piłsudskiego 74
      Siedlce Partyzantów 16 c
      Siemianowice Śląskie Śląska 15
      Sieradz Polskiej Organizacji Wojskowej 92
      Skarżysko-Kamienna Metalowców 5
      Skarżysko-Kamienna Zygmunta Krasińskiego 18
      Słupca pl. Wolności 5/6
      Słupsk Szczecińska 58
      Sochaczew al. 600-lecia 37
      Sopot Bohaterów Monte Cassino 55/57
      Sosnowiec Sienkiewicza 2
      Sosnowiec Józefa Mireckiego 27 a
      Stalowa Wola Jana Pawła II 18
      Stargard Bolesława Chrobrego 8
      Starogard Gdański Rynek 9
      Suchedniów Fabryczna 5
      Swarzędz Poznańska 6
      Szczecin Rydla 51
      Szczecin Bohaterów Warszawy 42
      Szczecin Chopina 35
      Szczecin Emilii Gierczak 24/25
      Szczecin Aleksandra Zawadzkiego 143
      Szczecin al. Niepodległości 36
      Szczecin Wyzwolenia 18/20
      Szczecin Struga 42
      Szczecinek Bohaterów Warszawy 28
      Szczucin Topolowa 1
      Świdnica Westerplatte 29
      Świdnica Waleriana Wróblewskiego 1
      Świdnik Wyszyńskiego 17
      Świebodzice Strzegomska 13 a
      Świebodzin Słowiańska 1
      Świecie Wojska Polskiego 81
      Świeradów-Zdrój Zdrojowa 7
      Tarnów Nowodąbrowska 127
      Tczew Pomorska 1
      Tomaszów Lubelski Lwowska 128 a
      Tomaszów Lubelski Traugutta 5
      Toruń Broniewskiego 90
      Toruń Stanisława Żółkiewskiego 15
      Toruń Lubicka 53
      Toruń Łódzka 118
      Toruń Szosa Chełmińska 24
      Trzebnica Daszyńskiego 18
      Tuszyn Rzgowska 98 a
      Tychy Towarowa 2 c
      Ustka Marynarki Polskiej 40
      Wadowice Błonie 1 b
      Wałbrzych Wieniawskiego 70
      Wałbrzych Słowackiego 7
      Wałbrzych Mazowiecka 3
      Warszawa Powsińska 31
      Warszawa Górczewska 124
      Warszawa Aleje Jerozolimskie 179
      Warszawa Aleje Jerozolimskie 65/79
      Warszawa Marszałkowska 78/80
      Warszawa pl. Przymierza 6
      Warszawa Kondratowicza 39
      Warszawa Marszałkowska 28
      Warszawa Tamka 17
      Warszawa Aleje Jerozolimskie 54
      Warszawa al. Komisji Edukacji Narodowej 85
      Warszawa Puławska 17
      Warszawa Grójecka 64
      Warszawa Świetlików 8
      Warszawa al. Komisji Edukacji Narodowej 19
      Warszawa Aleje Jerozolimskie 148
      Warszawa Birżańska 1
      Warszawa Kleszczowa 18
      Warszawa Białołęcka 222
      Warszawa Pruszkowska 13
      Warszawa Malborska 45
      Warszawa Piękna 16 b
      Warszawa pl. Mirowski 14
      Warszawa Barkocińska 6
      Warszawa Korotyńskiego 23
      Warszawa pl. Bankowy 2
      Warszawa Targowa 72
      Warszawa Borzymowska 24 d
      Warszawa Odkryta 4
      Warszawa Ćmielowska 10
      Warszawa Annopol 2
      Warszawa Czarodzieja 26
      Warszawa Wojciechowskiego 35 a
      Warszawa Głębocka 15
      Warszawa Bora Komorowskiego 37
      Warszawa Złota 59
      Warszawa Rembielińska 20
      Warszawa Wolska 19/25
      Warszawa Korkowa 165
      Warszawa Wołoska 12
      Warszawa Ząbkowska 41
      Warszawa Światowida 17
      Warszawa Belwederska 1
      Warszawa Koszykowa 63
      Warszawa Franciszka Klimczaka 1
      Warszawa Przy Agorze 24/26
      Warszawa Krucza 50
      Warszawa Zgrupowania AK Kampinos 15
      Warszawa al. Jana Pawła II 82
      Warszawa Zamieniecka 80
      Warszawa Egejska 19
      Warszawa Grochowska 207
      Warszawa Rydygiera 18
      Warszawa Ludna 1 a
      Warszawa Powstańców Śląskich 126
      Warszawa Świętego Bonifacego 2
      Warszawa al. Jerozolimskie 125/127
      Warszawa Terespolska 17
      Warszawa Klaudyny 16 c
      Warszawa Łopuszańska 22
      Wejherowo Pomorska 47
      Węgrów Wyszyńskiego 7
      Wisła Jawornik 1 a
      Witkowo Jana Pawła II 21
      Władysławowo Gdańska 2 a
      Włocławek Komunalna 2
      Włocławek Al. Jana Pawła II 29
      Wola k. Pszczyny Pszczyńska 61 a
      Wrocław al. gen. J. Hallera 52
      Wrocław Strzegomska 194
      Wrocław pl. Grunwaldzki 22
      Wrocław Powstańców Śląskich 2/4
      Wrocław gen. J. Bema 2
      Wrocław Świdnicka 40
      Wrocław Kiełczowska 70
      Wrocław Widna 2 a
      Wrocław Powstańców Śląskich 73/95
      Wrocław Paprotna 7
      Wrocław Graniczna 2 a
      Wrocław Grabiszyńska 238/240
      Wrocław Dokerska 2 a
      Wrocław Sucha 1
      Wrocław Jurija Gagarina 27
      Wrocław pl. Dominikański 3
      Wrocław Oławska 11
      Wrocław Chorwacka 35 a
      Wrocław Maślicka 216
      Wrocław Horbaczewskiego 4/6
      Września Kolejowa 15
      Wyszków Sowińskiego 64
      Zabrze pl. Wolności 6
      Zabrze Franciszka Niepokólczyckiego 39 a
      Zabrze pl. Teatralny 12
      Zamość Hrubieszowska 9
      Zamość Sadowa 8 a
      Zamość Lubelska 40
      Zawiercie Leśna 10 a
      Ząbki Reymonta 30
      Zbąszyń Mostowa 5 a
      Zduńska Wola Łaska 5
      Zelów św. Anny 10
      Zgorzelec Armii Krajowej 52 a
      Zielona Góra Wojska Polskiego 19
      Zielona Góra Energetyków 2 a
      Zielonka Wyszyńskiego 21
      Złotów Wojska Polskiego 16
      Żychlin Żeromskiego 7
      Żyrardów Kilińskiego 9
      Żywiec Świętokrzyska 40 b


      Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny i masz Zdrowo Namieszane w swoim asortymencie - NAPISZ DO NAS, a my umieścimy adres Twojego sklepu na naszej liście! 

      Nasz adres mailowy: biuro@zdrowonamieszane.pl


      Pozdrawiamy!

      Ania i Justyna

      Koszyk

      Twój koszyk jest pusty.

      Dokonaj swoich pierwszych zakupów

      Cena zestawu: %bundleSum%
      Anuluj