Szukaj nas na półkach w Rossmannie!
20.jpg

Z ogromną przyjemnością i jeszcze większą dumą informujemy wszystkich przyjaciół i fanów Zdrowo Namieszane, że od teraz można nas znaleźć na półkach sieci ROSSMANNACH W CAŁEJ POLSCE. 

To niesamowite uczucie, kiedy widzimy swój produkt na półce, w jednej z największych sieci w Polsce… Tym bardziej, że jeszcze niedawno, dopracowując receptury we własnej kuchni (za każdym razem doprowadzając kuchnie do opłakanego stanu...) zastanawiałam się czy w ogóle to komuś do szczęścia (poza mną) jest potrzebne? Okazuje się jednak, że zdrowo zakręceni na punkcie jedzenia są nie tylko w naszej kuchni! :) I co niezmiennie zaskakuje (żeby nie powiedzieć wzrusza…) nasze Zdrowo Namieszane Miksy smakują nie tylko nam…

WSZYSTKO jest tu naszym własnym dziełem - POMYSŁ, PRZEPISY, NAZWA „ZDROWO NAMIESZANE” i zdjęcia na opakowaniach, opisy przygotowania stukrotnie zmieniane w obawie czy na pewno każdy nas dobrze zrozumie? I ta malina na tym kawałku brownie na opakowaniu czy kilkanaście minut układany listek mięty, żeby wyglądał idealnie… 

Oraz te wszystkie wtopy z kodami kreskowymi, kartonami, logistyką… Które nas trochę kosztowały... Kasy, stresu i pracy, aby wszystko naprawić. Za to, ile nowej wiedzy dzięki temu zdobyłyśmy! :) 

Satysfakcja jest tym większa, że żadna z nas nigdy nie miała nic do czynienia ani z branżą spożywczą ani z branżą produkcyjną ani z logistyką... I pod koniec stycznia TEGO ROKU wyprodukowałyśmy nasze pierwsze Zdrowo Namieszane Miksy!

A teraz… Jedno z naszych NAJWAŻNIEJSZYCH biznesowych marzeń właśnie się spełnia!

I liczymy bardzo, że klienci Rossmanna też nas, choć trochę, polubią... :*

Ania i Justyna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.