Razem możemy więcej! Podsumowanie akcji #wsparciedlaszpitala ❤️
34.jpg

Okres pandemii dla nas wszystkich okazał się niezwykle wymagający. Izolacja, strach o najbliższych, niepewność, co przyniesie jutro… To właśnie w tym, tak trudnym dla każdego z nas momencie, ruszyła cudowna akcja pomocowa “Wsparcie dla szpitala”, która sprawiła, że obraliśmy wspólny cel - pomoc najbardziej potrzebującym w nierównej walce z wirusem.

Na potrzeby akcji powstała platforma wsparciedlaszpitala.pl, zrzeszająca placówki medyczne, które najdotkliwiej odczuły wybuch pandemii oraz firmy lub osoby prywatne, które były gotowe zaoferować swoją pomoc.

Z tygodnia na tydzień mogliśmy obserwować, jak do akcji “Wsparcie dla Szpitala” dołączają kolejne osoby, firmy i organizacje, przekazując sprzęt ochronny czy fundując ciepły posiłek dla personelu medycznego, działającego na pierwszej linii frontu walki z chorobą.

Jesteśmy niesamowicie dumne i szczęśliwe, że Zdrowo Namieszane również miało szansę dołożyć cegiełkę do tej wspaniałej akcji pomocowej.

Razem z naszymi Klientkami i Klientami ufundowaliśmy wspólnie 441 ciepłych posiłków dla pracowników medycznych kujawsko-pomorskiego Centrum Pulmologii w Bydgoszczy.

Przez ponad miesiąc pyszne i pełnowartościowe posiłki, przygotowane przez bydgoską firmę cateringową Cañapa Catering & More trafiały do medyków, dyżurujących na Oddziale Klinicznym Chorób Płuc, Nowotworów i Gruźlicy, Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz na Oddziale Chorób Płuc, Gruźlicy i Sarkoidozy. 

Jesteśmy ogromnie wdzięczne również agencji AMS, która pomogła nam dotrzeć do jak największej ilości osób potencjalnie zainteresowanych akcją #wsparciedlaszpitala. Przygotowali dla nas bilbordy, które przez kilka tygodni zachęcały do wsparcia tej inicjatywy hasłem: "Ufunduj gorący posiłek dla medyków".

Jesteśmy bardzo wdzięczne wszystkim naszym Klientkom i Klientom za zaangażowanie!

Razem możemy zdziałać znacznie więcej niż w pojedynkę.

Dziękujemy!

Ania i Justyna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.