Fotorelacja z World Food Poland oraz Targów Bio Planet
16.jpg

Podobno w marcu jak w garncu… I choć to przysłowie tyczy się przede wszystkim pogody, to dla nas marzec to był ISTNY KOCIOŁ!

A wszystko za sprawą dwóch niesamowicie ważnych dla nas wydarzeń –Międzynarodowych Targów Żywności World Food Poland oraz Targów Bio Planet, gdzie po raz pierwszy jako oficjalni partnerzy Bio Planet, prezentowaliśmy swoje Zdrowo Namieszane Mieszanki potencjonalnym kupcom. Nie obyło się oczywiście bez degustacji. Codziennie rano, jeszcze przed rozpoczęciem targów, piekłyśmy brownie, chlebek bananowy, smażyłyśmy racuchy – aby każdy kto odwiedzi nasze stoisko mógł spróbować, jak smakuje Zdrowo Namieszane... No i smakowało! 

Wokół naszego stoiska cały czas było mnóstwo osób zaciekawionych, co tam zdrowego namieszałyśmy, a po spróbowaniu chlebka czy brownie – najczęściej padało zdanie: „Jakie to dobre!”.

Targi dla nas okazały się bardzo owocne – nie dość, że dotarłyśmy do zupełnie nowych Klientów, to przede wszystkim zachęciłyśmy właścicieli sklepów do naszej Marki! Tak więc już jesteśmy w sklepach w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdyni… I ta lista ciągle rośnie! Pojawiają się również nowi partnerzy… Koniecznie śledź nas na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowinkach i promocjach!

A tymczasem zapraszamy Cię na fotorelację z Targów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.